Шкода від засмічення земель внаслідок руйнівного удару «шахедами» по оздоровчому табору в Сумах сягнула більше 262 млн. грн.

Вночі 20.07.2023 ворожий удар двох БпЛА типу «Shahed» терористичних військ рф завдав значних руйнувань будівель Державного позашкільного закладу санаторного типу у м. Суми. Це призвело до їх займання і, як наслідок, - до забруднення атмосферного повітря з подальшим нарахуванням збитків на суму майже 246 тисяч гривень, про що Інспекція інформувала раніше.  

Після обстеження фахівцями Інспекції місця події також було зафіксовано засмічення відходами руйнації земельної ділянки площею 4461 м2.  

Розмір шкоди, завданої землі, ґрунтам внаслідок збройної агресії, склав більше 262 млн. грн. Документи щодо проведеного розрахунку збитків будуть скеровані Інспекцією до правоохоронних органів для долучення їх до матеріалів досудового розслідування за фактом порушення законів і звичаїв війни. А у подальшому мають стати підставою для стягнення з країни-агресора усієї шкоди, завданої довкіллю України.

 
Фото: Суспільне Суми

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці