Звіти про надходження запитів

Звіт про надходження до Державної екологічної інспекції у Сумській області запитів на інформацію, відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» за 2 квартал 2024 р.

У 2 кварталі 2024 року на адресу Державної екологічної інспекції у Сумській області надійшло 4 запити на інформацію (3 - від фізичних осіб, 1 - від юридичних), з них:

- отримано особисто від запитувача - 1;

- отримано електронною поштою від запитувачів - 3.

Відповіді надано у терміни, визначені статтею 20 Закону України "Про доступ до публічної інформації".

 


Звіт про надходження до Державної екологічної інспекції у Сумській області запитів на інформацію, відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» за 1 квартал 2024 р.

У 1 кварталі 2024 року на адресу Державної екологічної інспекції у Сумській області надійшло 5 запитів на інформацію (4 - від фізичних осіб, 1 - від юридичних), з них:

- отримано через інші установи (перенаправлено до Інспекції) - 3;

- отримано електронною поштою від запитувачів - 2.

Відповіді надано у терміни, визначені статтею 20 Закону України "Про доступ до публічної інформації".


Звіт про надходження до Державної екологічної інспекції у Сумській області запитів на інформацію, відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» за 4 квартал 2023 р.

У 4 кварталі 2023 року на адресу Державної екологічної інспекції у Сумській області надійшло 12 запитів на інформацію (9 - від фізичних осіб, 3 - від юридичних), з них:

- отримано через інші установи (перенаправлено до Інспекції) - 5;

- отримано особисто від запитувача - 6;

- отримано поштою від запитувача - 1.

Відповіді надано у терміни, визначені статтею 20 Закону України "Про доступ до публічної інформації".

Звіт про надходження до Державної екологічної інспекції у Сумській області запитів на інформацію, відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» за 3 квартал 2023 р.

У 3 кварталі 2023 року на адресу Державної екологічної інспекції у Сумській області надійшов 1 запит на інформацію від фізичної особи (отримано через інші установи (перенаправлено до Інспекції).

Відповідь надано у терміни, визначені статтею 20 Закону України "Про доступ до публічної інформації".

Звіт про надходження до Державної екологічної інспекції у Сумській області запитів на інформацію, відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» за 2 квартал 2023 р.

У 2 кварталі 2023 року на адресу Державної екологічної інспекції у Сумській області надійшло 8 запитів на інформацію (7 - від фізичних осіб, 1 - від юридичної), з них: 

отримано електронною поштою від запитувачів - 4;

отримано особисто від запитувача – 4.

Відповіді на усі отримані запити на інформацію, розпорядником якої є Інспекція, надані у терміни, визначені статтею 20 Закону України "Про доступ до публічної інформації".

Звіт про надходження до Державної екологічної інспекції у Сумській області запитів на інформацію, відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» за 1 квартал 2023 р. 

У 1 кварталі 2023 року на адресу Державної екологічної інспекції у Сумській області надійшло 2 запити на інформацію (1 від фізичної особи, 1 – від юридичної), з них:  отримано електронною поштою від запитувача – 1; запити надійшли через інші установи (перенаправлено до Інспекції) – 1. Відповіді на усі отримані запити на інформацію, розпорядником якої є Інспекція, надані у терміни, визначені статтею 20 Закону України “Про доступ до публічної інформації”.   

Звіт про надходження до Державної екологічної інспекції у Сумській області запитів на інформацію, відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» за 4 квартал 2022 р. 

У 4 кварталі 2022 року на адресу Державної екологічної інспекції у Сумській області надійшов 1 запит на інформацію – від юридичної особи. Запит отримано електронною поштою від запитувача. Відповідь надана з дотриманням терміну, визначеного статтею 20 Закону України “Про доступ до публічної інформації”.  

 Звіт про надходження до Державної екологічної інспекції у Сумській області запитів на інформацію, відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» за 3 квартал 2022 р. 

У 3 кварталі 2022 року на адресу Державної екологічної інспекції у Сумській області надійшло 4 запитів на інформацію (3 – від  від візичних осіб, 1 – від юридичної), з них: отримано електронною поштою від запитувача – 3, запити надійшли через інші установи (перенаправлено до Інспекції) – 1. Відповіді на усі отримані запити на інформацію, розпорядником якої є Інспекція, надані у терміни, визначені статтею 20 Закону України “Про доступ до публічної інформації”.


Звіт про надходження до Державної екологічної інспекції у Сумській області запитів на інформацію, відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» за 2 квартал 2022 р.

У 2 кварталі 2022 року на адресу Державної екологічної інспекції у Сумській області надійшло 6 запитів на інформацію (6 – від  від юридичних осіб), з них:

 -отримано електронною поштою від запитувача – 3,

-запити надійшли через інші установи (перенаправлено до Інспекції) – 3.

Відповіді на усі отримані запити на інформацію, розпорядником якої є Інспекція, надані у терміни, визначені статтею 20 Закону України “Про доступ до публічної інформації”.  

 

Звіт про надходження до Державної екологічної інспекції у Сумській області запитів на інформацію, відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» за 1 квартал 2022 р.

У 1 кварталі 2022 року на адресу Державної екологічної інспекції у Сумській області надійшло 11 запитів на інформацію (4 – від фізичних осіб, 7 – від юридичних осіб), з них:

-отримано електронною поштою від запитувача – 9,

-через інші установи (перенаправлено до Інспекції) – 2.

Відповіді на усі отримані запити на інформацію, розпорядником якої є Інспекція, надані у терміни, визначені статтею 20 Закону України “Про доступ до публічної інформації” окрім 3 запитів, відповіді на які направлені запитувачам із порушенням встановлених термінів через запровадження в Україні воєнного стану.


Звіт про надходження до Державної екологічної інспекції у Сумській області запитів на інформацію, відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» за 4 квартал 2021 р.

У 4 кварталі 2021 року на адресу Державної екологічної інспекції у Сумській області надійшло 9 запитів на інформацію (4 – від фізичних осіб, 5 – від юридичних осіб), з них:

- отримано електронною поштою від запитувача – 5,

- отримано особисто від запитувача – 1,

- запити надійшли через інші установи (перенаправлено до Інспекції) – 3.

Відповіді на усі отримані запити на інформацію, розпорядником якої є Інспекція, надані у терміни, визначені статтею 20 Закону України “Про доступ до публічної інформації”.  

 

Звіт про надходження до Державної екологічної інспекції у Сумській області запитів на інформацію, відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» за 3 квартал 2021 р.

У 3 кварталі 2021 року на адресу Державної екологічної інспекції у Сумській області надійшло 8 запитів на інформацію (6 – від фізичних осіб, 2 – від юридичних осіб), з них:

- отримано поштою від запитувача – 1,

- отримано електронною поштою від запитувача – 1,

- отримано особисто від запитувача – 2,

- запити надійшли через інші установи (перенаправлено до Інспекції) – 4.

Відповіді на усі отримані запити на інформацію, розпорядником якої є Інспекція, надані у терміни, визначені статтею 20 Закону України “Про доступ до публічної інформації”.  

 

 Звіт про надходження до Державної екологічної інспекції у Сумській області запитів на інформацію, відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» за 2 квартал 2021 р.

У 2 кварталі 2021 року на адресу Державної екологічної інспекції у Сумській області надійшло 11 запитів на інформацію (9 – від фізичних осіб, 2 – від юридичних осіб), з них:

- отримано поштою від запитувача – 2,

- отримано електронною поштою від запитувача – 2

- отримано особисто від запитувача – 2

- запити надійшли через інші установи (перенаправлено до Інспекції) – 5

Відповіді на отримані запити на інформацію, розпорядником якої є Інспекція, надані у терміни, визначені статтею 20 Закону України “Про доступ до публічної інформації”, окрім 3 інформаційних запитів.  


Звіт про надходження до Державної екологічної інспекції у Сумській області запитів на інформацію, відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» за 1 квартал 2021 р.

У 1 кварталі 2021 року на адресу Державної екологічної інспекції у Сумській області надійшло 5 запитів на інформацію (3 – від фізичних осіб, 2 – від юридичних осіб), з них:

- отримано поштою від запитувача – 2,

- запити надійшли через інші установи (перенаправлено до Інспекції) – 3

Відповіді на отримані запити на інформацію, розпорядником якої є Інспекція, надані у терміни, визначені статтею 20 Закону України “Про доступ до публічної інформації”.

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці